Přihlášené posádky - 2017

                STÁT                              NÁZEV TÝMU                                         KATEGORIE                STARTOVNÉ

  1.  WYOMING                        Vrahovická sací jednotka WOMEN            ŽENY                         25.8.2017
  2.  MADAGASKAR                 Mokrý Banditi                                             MIX
  3.  SEYCHELY                       žijuSVŠE                                                    FIRMY
  4.  HONG KONG                    Energy Financial Group                             OPEN                          1.9.2017
  5.  PAKISTÁN                         Do Počtu                                                    MIX
  6.  AUSTRIA                           Vienna Police Dragons                              OPEN
  7.  MEXICO                            Vodácký klub Kvasice z.s.                           MIX
  8.  TATARSTÁN                      Tatarstán                                                     MIX 
  9.  HOLLYWOOD                    Maníci                                                        MIX                             21.8.2017
  10.  MONTE CARLO                Jizerský drak                                               MIX
  11.  JAMAJKA                          Draci z Chvalovic                                         MIX
  12.  BRAZILIE                          Neptún klub Piešťany                                   MIX 
  13.       -                                    ANO Znojmo                                                MIX                           12.9.2017
  14.                                            Podpeperská elita                                        MIX
  15. VIETNAM                           Škodováci                                                   OPEN                          01.9.2017
  16. KUBA                                 Nostradamus                                               OPEN
  17. UKRAJINA                         Draci z pryglu                                               MIX       
  18. IRSKO                               KaBrňáci                                                       MIX                             30.9.2017
  19. ŠVÝCARSKO                    Laufen CZ                                                     FIRMY                        8.9.2017
  20. BHŮTÁN                            Piráti SUSilnic /firma SUS JMK/                   FIRMY                        8.9.2017
  21. CHORVATSKO                  Ohnivý dech                                                  MIX
  22. ŠPANĚLSKO                     Ohnivé ženy                                                 ŽENY
  23. ITÁLIE                               Perun Hluboká                                              MIX                              8.9.2017
  24. ŘECKO                              Hellas                                                           MIX
  25. GRÓNSKO                        Slovácké Syrečky/FRMDRK                         MIX
  26. DÁNSKO                           Pohodáři z Kodaně                                       OPEN
  27. ŠALAMOUNOVY OSTROVY     Horalki & U96                                       MIX
  28. MIKRONÉSIE                    Okurka Ocean Team                                     MIX
  29. USA                                  Knights Girls Znojmo                                    ŽENY                         11.9.2017
  30. QATAR                              Pobřežní  hlídka                                            MIX                           12.9.2017
  31. FINSKO                             Dračí lokomotiva                                           MIX                            13.9.2017
  32. ŘÍM                                    Dračia légia Trenčín                                     OPEN
  33. SKOTSKO                           Argonauti                                                      MIX
  34. FRANCIE                           Šnek team                                                     FIRMY           
  35. NEW YORK                       Nautilus + noane                                           MIX              
  36.                                            Marná snaha                                                 MIX                            18.9.2017
 

                                                   

ŠKOLNÍ TÝMY

  1. MŠ Dělnická                        Školkáčci                                                    Mateřské školy
  2. ZŠ a MŠ Pražská                Indiáni 2.A                                                   I. stupeň
  3. ZŠ a MŠ Pražská                Koumáci 2.B                                                I. stupeň
  4. ZŠ a MŠ Pražská                Sovičky                                                        I. stupeň
  5. ZŠ a MŠ Pražská                Muzikanti 5.C                                               I.stupeň
  6. ZŠ a MŠ Pražská                Draci z 5.B                                                   I.stupeň
  7. ZŠ a MŠ Pražská                Predátoři                                                      I.stupeň
  8. ZŠ Slovenská                      Rybáři                                                          I. stupeň 
  9. ZŠ a MŠ Pražská                Bezva třída                                                   I. stupeň
  10. ZŠ a MŠ Kravsko                 Dráčata                                                        I. stupeň
  11. ZŠ a MŠ Kravsko                 Trosečníci                                                    I. stupeň
  12. ZŠ a MŠ Pražská                 4.B                                                               I. stupeň
  13. ZŠ Šatov                              Třeťáci                                                         I. stupeň
  14. ZŠ Šatov                              Plaváčci                                                       I. stupeň
  15. ZŠ Šatov                              Mořští draci                                                  I. stupeň
  16. ZŠ a MŠ Kravsko                 Dumbunky z Kravska                                  II. stupeň - MIX
  17. ZŠ a MŠ Kravsko                 Pohodoví rybáři                                           II. stupeň - MIX
  18. ZŠ Tasovice                         Tasanda                                                       II. stupeň - MIX
  19. ZŠ Tasovice                         Tasanda 2                                                    II. stupeň - MIX
  20. ZŠ a MŠ Pražská                 Kochen gang                                               II. stupeň - MIX
  21. ZŠ Mládeže                          Bombarďáci                                                 II. stupeň - MIX
  22. ZŠ Václavské nám.              Vendelíni                                                      II. stupeň - MIX
  23. ZŠ a MŠ Pražská                  NoName                                                      II. stupeň - MIX
  24. ZŠ Božice                              Mariňáci                                                      II. stupeň - MIX
  25. ZŠ Božice                              Koblížci                                                       II. stupeň - MIX
  26. ZŠ náměstí republiky            Lehky vánek                                                II. stupeň - MIX
  27. ZŠ náměstí republiky            Tornádo                                                       II. stupeň - MIX 
  28. ZŠ Jaroslavice                       Kotvy                                                          II. stupeň - MIX   
  29. ZŠ Mládeže                           Nekecej a pádluj                                        II. stupeň - MIX    
  30. ZŠ Vejrostova Brno               Legendární sloní team                                II. stupeň - MIX
  31. Střední zdravotnická škola    Bobři                                                           Střední školy - OPEN
 
 
 
 
 
 
 
 
 
II. stupeň Základních škol - MIX